Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2018. November 16. 18:00, péntek | PR

Újra díjazott lett a Jánosik Kft.

Újra díjazott lett a Jánosik Kft.

Harmadszor nyerte el a MagyarBrands, másodszor pedig a Superbrands díjat a Jánosik és Társai Kft. - tájékoztatott Jánosik Lajos, a Jánosik és Társai Kft. tulajdonosa.

Harmadszor nyerte el a MagyarBrands, másodszor pedig a
Superbrands díjat a Jánosik és Társai Kft. - tájékoztatott Jánosik Lajos, a Jánosik és Társai Kft. tulajdonosa.

A MagyarBrands márka hazai minőségeket díjaz. Szempont, hogy a díjazottak méltó képviselői legyenek a díjnak itthon és külföldön egyaránt. Feltétel az is, hogy a piacokon olyan értékeket képviseljenek, amelyek a vásárlóknak a megbízhatóságot és a minőséget tanúsítják.

A Superbrands díjat, a legkiválóbb, Magyarországon működő márkák alapos, sok mindenre kiterjedő vizsgálata alapján ítélik oda. Mindkét díj elnyeréséhez ugyan olyan szigorú elvárásoknak kellett megfelelni mint korábban.

A díjak odaítélésekor figyelembe vették, hogy a Jánosik és Társai Kft. az elmúlt 30 év során a piaci igényekhez igazodva folyamatosan fejlesztette szolgáltatásait, s így ma már komplex facility management megoldásokat nyújthat. Piacvezetők a takarítási szolgáltatásokban. További 5 ágazatuk, az építőipari, az ingatlanüzemeltetési, a biztonsági szolgálat, a külterület-gondozási és az étkeztetési egymástól függetlenül, de egymást kiegészítve is sikeresen működik.
Az elmúlt időszakban évről-évre, 10 milliárd feletti árbevételt értek el. Értékelték azt is, hogy az eredményt visszaforgatják a cégbe, folyamatosan fejlesztve az irodaházaikat, gépparkjukat, s adnak a külső megjelenésükre is. A dolgozóknak és megrendelőknek is fontos, hogy nagy figyelmet fordítanak a fizikai és szellemi képzésekre, továbbképzésekre. Jórészt ennek is köszönhető, hogy a nehéz munkaerőpiaci helyzet mellett is tartani tudták a dolgozói létszámukat – mondta Jánosik Lajos.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 15:06, csütörtök | PR

Katus Attila és Édesapja újra együtt a pályán – ezúttal a Szigetvári Gyógyfürdőben!

Van, ami sosem változik, a mozgás szeretete, a család ereje és a közös élmények fontossága.

2025. Október 16. 14:57, csütörtök | PR

„Apa, nézd, ott az ágyúgolyó!” – Katus Attila és Édesapja meghódították a Szigetvári Várat

A Szigetvári Vár mostanában nemcsak történelmi hőseiről, hanem egy igazi fitneszlegenda különleges látogatásáról is híres.

2025. Október 16. 11:03, csütörtök | PR

Új funkciókkal bővült a K&H mobilbankja

gyorsabb és könnyebb ügyintézés egy kattintással

2025. Október 15. 13:02, szerda | PR

Első lakás az Otthon Startból: erre is érdemes nagyon figyelni!

a megfelelő lakásbiztosítás elengedhetetlen