Hírek
2016. Július 13. 15:03, szerda |
Belföld
Forrás: Infovárosok/police.hu
Tóba hajtott autójával egy nő
Tóba hajtott Tolna megyében egy 32 éves nő a 65-ös út 52. kilométerszelvényénél szerdán délután. A balesetben a sofőr megsérült.
A 65-ös számú főút 52. kilométerszelvényénél szerdán 13 óra 30 perc körüli időben egy személygépkocsi az úttestet elhagyva egy tóba hajtott. A jármű vezetője egy 32 éves nő a baleset következtében megsérült, a mentőszolgálat munkatársai ellátásban részesítették. A rendőrök a baleset helyszínén a műszaki mentés idejére az egyik sávot lezárták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
