Városlista
2026. március 13, péntek - Krisztián, Ajtony

Hírek

2019. Augusztus 10. 15:07, szombat | Belföld
Forrás: police.hu

Rosszul lett édesanyán és két kisgyereken segítettek a rendőrök az M6-oson

Rosszul lett édesanyán és két kisgyereken segítettek a rendőrök az M6-oson

A Paksi Autópálya Alosztály két egyenruhása az M6-os autópályán rosszul lett asszonyon és két gyermekén segített.

Kora délután riasztották a Paksi Autópálya Alosztály járőreit augusztus 9-én az M6-os autópálya Budapest felé vezető oldalára – a 127-es kilométerszelvény közelébe –, ahol egy autó félrehúzódott a leállósávba, mivel annak sofőrje – egy 41 éves nő – vezetés közben rosszul lett. Az asszony két gyermekével, egy 10 éves kisfiúval és egy négy hónapos kislánnyal utazott külföldre. A bajbajutottakhoz elsőként a paksi autópálya rendőrök, Kincses Kitti törzsőrmester, baleset-helyszínelő és Nagy József törzsőrmester, járőrvezető érkezett, akik rögtön segítettek.

A rendőrnő a két gyereket – édesanyjuk beleegyezésével – a szolgálati kocsiba vitte. Járőrtársa pedig a mentők kiérkezéséig a láthatóan rosszul levő nőt nyugtatta.
Rövid időn belül az Országos Mentőszolgálat munkatársai is megérkeztek, akik a 41 éves nőt kórházba szállították, a rendőrök pedig a két gyereket édesanyjuk után vitték.

Kincses Kitti és Nagy József a nagyszülők megérkezéséig ellátták és gondozták a bajba jutott asszony gyermekeit.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld

Március 28-án megnyílik a megújult Citadella

Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket

2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld

Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát

Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld

Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát

2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok

Szerinte kamu az egész.