Városlista
2025. július 14, hétfő - Őrs

Hírek

2020. Augusztus 14. 12:02, péntek | Sport

Rally: Azért nyomni fogjuk a gázt...

Rally: Azért nyomni fogjuk a gázt...

A Salgó Ralin technikai gondok parancsoltak megálljt a versenyzőpárosnak, most cél a cél!

Kronome Ákos - Pásztor Tamás
Skoda Fabia – East Motorsport Kft.
26. HELL Miskolc Rally

Salakpályás körversennyel kezdődik a Miskolc Rally. Most időre mentek, vagy a nézőknek fogtok autózni a prológon?

- Szerintem, ami időre jó az a nézőknek is jó... Persze próbáljuk azért látványosra fogni a menetet.

132 versenykilométer négy különböző szakaszon vár rátok. Mindegyiket háromszor kell minél gyorsabban teljesíteni. Mindezt egy nap alatt. Soknak tűnik egy napra ennyi kilométer?

- Én személy szerint szeretem, ha többször ismétlődik egy szakasz. Volt már ilyen, hogy ennyit kell menni egy nap alatt, minket nem zavar, így nem lesz vontatott a program.



A négy gyorson korábban mentél-e már, ha igen milyen élményeid vannak? Van-e kedvenc szakaszotok, ha igen miért?

- Mindegyik gyorson mentünk már mindegyik irányban, így ismerősek lesznek. Szeretem a Bükkszentlászlóit, csak meg kellene tanulnom gyorsan is menni rajta… A kedvencem most a sátai szakasz, az nagyon bejön.

A Miskolc Ralin technikai gondotok adódott, most talán "simább" pályák várnak rátok. Miként is szeretnétek zárni a versenyt?
- Szeretnénk technikai probléma nélkül teljesíteni a versenyt, egyben célba érni és nagyon közel van az Eger rally is, nem tehetünk kárt az autóban. Azért nyomni fogjuk a gázt...



Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is. Mentes és Társai, Inpipe, Kronome Zoltán, Vinkovits Béla, Valkai János, Petrás Zsolt, Kovács Zoli.

Fotó: Hajóka SportFotó

- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport, rally

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 14. 07:57, hétfő | Sport

Wimbledon - Sinner a férfi bajnok

A világelső Jannik Sinner nyerte meg a férfi egyest a wimbledoni teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva, négy játszmában legyőzte a címvédő Carlos Alcarazt.

2025. Július 14. 07:52, hétfő | Sport

Klubvilágbajnokság - A Chelsea megállította a döntőben a PSG-t

A Chelsea nyerte az első, 32 csapatosra bővített labdarúgó-klubvilágbajnokságot, mivel vasárnap a New York-i döntőben 3-0-ra legyőzte a Paris Saint-Germain együttesét.

2025. Július 14. 07:51, hétfő | Sport

Szoboszlai gólpasszt adott, Kerkez bemutatkozott a Liverpool első felkészülési mérkőzésén

Szoboszlai Dominik gólpasszt adott, Kerkez Milos pedig bemutatkozott a Liverpool labdarúgócsapatában a másodosztályú Preston North End vendégeként 3-1-re megnyert felkészülési mérkőzésen.

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül