Hírek
2013. Október 11. 14:28, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Nem teljesíti a Samsung terveit a Galaxy S4

Komolyabb piaci szereplésre és az iPhone-ok magasabb árára számított a Samsung, amikor megalkotta a Galaxy S4-et.
A Galaxy S4 tavaszi bemutatója után a fél világ hangos volt a Samsung készülékétől. A reakciók nem voltak meglepőek, az Apple iPhone-ja mellett a Galaxy S sorozat az, melynek bemutatására némi túlzással mindenki odafigyel. Nem csoda hát, hogy a dél-koreai óriás nagy várakozásokat fűzött a modellhez, ám úgy néz ki, ezek nem teljesültek.
Az információ Peter Misek elemzőtől származik aki szerint a Samsung az utóbbi időszakban jelentősen csökkentette a szállított készülékek mennyiségét, mivel több nagy szolgáltatónál sem szerepelt úgy a telefonja, ahogy kellett volna. Példaként a japán NTT Docomót említette, mely nemrégiben kivette kínálatából a mobilt.
Misek szerint az elmaradt sikerek legfőbb okozója az Apple, az amerikai vállalat ugyanis nem emelte meg olyan mértékben az iPhone modellek árait mint ahogy a Samsung tervezte, ezzel pedig komoly konkurenst teremtettek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.
2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld
Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor
Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede