Hírek
2022. Szeptember 04. 10:36, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
MLS - Gazdag Dániel már 18 gólnál tart
Gazdag Dániel szombaton megszerezte 18. gólját az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszában.
A rájátszásra készülő Philadelphia Union 2-0-ra győzött a New York Red Bulls otthonában, így továbbra is magabiztosan vezeti a keleti főcsoport tabelláját. A klub honlapja szerint a 15-szörös válogatott támadójátékos végig a pályán volt, és a 74. percben ő állította be a végeredményt.
Gazdag július közepe óta csak két bajnokin nem talált a hálóba, és idénybeli 18. góljával őrzi harmadik helyezését a góllövőlistán. A magyar rekordot Nikolics Nemanja tartja az MLS-ben: a 2017-ben szerzett 24 találatával gólkirály lett az alapszakaszban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:23, kedd | Sport
Magyar-ír - Szoboszlai: egy vb-vel tartozunk nektek és magunknak!
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.
2025. November 17. 07:30, hétfő | Sport
Magyar-ír - Rossi: nehéz most a jövőre gondolni
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
