Hírek
2018. Június 26. 13:17, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Mellkason lőtte saját barátját – Előzetesbe került a paksi férfi
Előzetes letartóztatásba helyezte a Szekszárdi Járásbíróság azt a paksi férfit, aki szombaton mellkason lőtte barátját - közölte a Tolna Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a 40 éves férfi ittas állapotban a Pakshoz tartozó Dunakömlődön összeszólalkozott a szomszédban, egy építkezésen dolgozó barátjával, majd egy engedély nélkül tartott távcsöves kispuskával rálőtt. A 35 éves sértett életveszélyesen megsérült.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság emberölési kísérlet, lőfegyverrel, illetve lőszerrel való visszaélés miatt indított eljárást a - korábban kétszer ittas járművezetésért elítélt - gyanúsított ellen - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
