Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2022. Július 06. 11:55, szerda | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Megtalálták a Kis-Dunában elmerült második BVOP-s áldozatot is

Megtalálták a Kis-Dunában elmerült második BVOP-s áldozatot is

Megtalálták a büntetés-végrehajtás (bv) 29 éves, hivatásos állományú tagjának holttestét Rácalmásnál, a Kis-Dunában - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.

A holttestet a Kis-Duna-híd közelében találták meg és emelték partra - írták.

Emlékeztettek, hogy a büntetés-végrehajtás két munkatársa hétfő délelőtt merült el a Kis-Dunában, szolgálati kutyák kiképzése közben.

A Terrorelhárítási Központ (TEK) - mint a kutatás irányítója - azt közölte kedden az MTI-vel, hogy a bv, a rendőrség és a katasztrófavédelem munkatársai a felszínen és a part mentén is jelentős erőkkel keresik a 29 és a 34 éves férfit.

Rácalmáson, a Kis-Duna-hídnál a Pálhalmai Büntetés-végrehajtási Intézet és a Márianosztrai Fegyház és Börtön egy-egy munkatársa szolgálati kutyák kiképzése közben, eddig ismeretlen okból, elmerült a vízben - ismertették.

Címkék: duna, holttest, megfullad

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.

2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld

Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor

Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede