Hírek
2012. December 17. 10:57, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Máris itt az új Skoda Octavia sportváltozata
Pár napja leplezte le az Octavia új generációját a Skoda, s máris itt vannak az első képek az RS-ről.
Csak pár nap telt el azóta, hogy a Skoda nyilvánosságra hozta az első hivatalos fotókat az Octavia új generációjáról, de már a sportos RS változat formavilága sem titok. A képek a cseh gyártó konfigurátorába kerültek fel véletlenül, hiába távolították el őket gyorsan, jó pár mentés készült róluk. Ahogy arra számítani lehetett, az Octavia RS sportosabb karosszériával készül az alapváltozatnál, elejét és hátulját is átalakították. LED-esek a ködlámpák, hátul duplák a kipufogók.

A konfigurátorba műszaki adatok nem kerültek fel, de úgy tudni, hogy az új RS-be ugyanaz a kétliteres turbómotor kerül, mint a Golf GTI következő generációjába. Ez körülbelül 220 lóerős teljesítményt jelent.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 06. 17:00, hétfő | Belföld
Szállodaszövetség: folytatódott a forgalom erősödése a magyarországi szállodákban
2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld
Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban
Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.
2026. Április 06. 11:00, hétfő | Belföld
Orbán Viktor Kiskundorozsmán ellenőrizte a Török Áramlat megerősített katonai védelmét
Egyelőre Magyarország gázellátása nincs veszélyben, de észnél kell lenni, a szükséges ellenőrzéseket és folyamatos védelmet teljesíteni kell
2026. Április 06. 09:46, hétfő | Belföld
Megnyílt a megújult Citadella - ingyenes programokkal várják az érdeklődőket
Megnyílt a budapesti Gellért-hegyen a megújult Citadella a nagyközönség előtt húsvétvasárnap kora délután, az alkalomból két napon keresztül ingyenes programokkal várják az érdeklődőket.
