Hírek
2018. November 30. 13:18, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Lezuhant egy kisrepülőgép Sárvár közelében
Lezuhant egy motoros kisrepülőgép pénteken kora délután Sárvár és Rábapaty között, a pilóta kizuhant a gépből és meghalt – értesült az MTI hivatalosan egyelőre meg nem erősített forrásokból.
A gép szárnyából szivárog az üzemanyag, a tűzoltók a helyszínen dolgoznak, a területet a rendőrség lezárta, a baleseti helyszínelés megkezdődött.
Az MTI információja szerint a lezuhant gép elhunyt pilótája Vas megyei lakos, az eddigi adatok szerint egyedül utazott a gépen.
A helyszíni vizsgálat első adatai szerint a balesetet feltételezhetően az okozhatta, hogy a pilóta túl alacsonyan repült járművével, és nekiütközött egy villanyvezetéknek, amelyet el is szakított.
A gép Szombathelyről szállt fel, egy fordulót hajtott végre, amikor nekiütközött a vezetéknek, illetve egy villanyoszlopnak.
Az elszakított vezeték miatt jelenleg a környéken négyszáz háztartásban nincs áram.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
