Hírek
2022. Augusztus 12. 09:56, péntek |
				Külföld				
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
				
				Lelőttek egy fegyveres férfit, aki megtámadta az FBI irodáját Ohióban
 
				Lelőttek a rendőrök egy férfit, aki fegyverrel próbált behatolni a Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) területi irodájába Cincinnatiban, Ohio államban csütörtökön.
	Az elkövető délelőtt próbált bejutni az FBI létesítményébe. Amikor ez meghiúsult, elmenekült. A rendőrök autóval vették üldözőbe, a férfi rálőtt a kivonuló járőrökre.
	
	Ohio állam autópálya-rendőrsége közölte, hogy a támadóval később megpróbáltak tárgyalni. Amikor hatórányi patthelyzet után megkísérelték őrizetbe venni, a férfi fegyvert emelt a rendőrökre, akik lelőtték.
	
	A támadó szándéka egyelőre nem ismert, az FBI a közösségi médiában olvasható bejegyzéseit vizsgálja, hogy tett-e utalást az erőszakos fellépésre a hatóság ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:08, péntek | Külföld
Donald Trump: több témában megállapodtak Hszi Csin-pinggel
2025. Október 31. 08:04, péntek | Külföld
J.D. Vance: a nukleáris arzenál működőképességének fenntartása is indokolja a tesztek újraindítását
Az amerikai nukleáris arzenál működőképességének fenntartása is indokolja a tesztek újraindítását - jelentette ki J. D. Vance alelnök csütörtökön megerősítve Donald Trump amerikai elnök szándékát.
2025. Október 29. 07:28, szerda | Külföld
Kenyai légitársaság: nyolc magyar állampolgárságú áldozata is van a kenyai légikatasztrófának
2025. Október 27. 07:47, hétfő | Külföld
Ukrajnai háború - Kreml: kemény lesz a válasz, ha nagy hatótávolságú fegyverekkel támadják Oroszországot
Kemény választ fog adni az orosz hadsereg, ha Oroszország belsejét nagy hatótávolságú fegyverekkel támadják
