Hírek
2018. Február 23. 05:00, péntek |
				Belföld				
Forrás: mti
				
				Közel 31 százalékkal nőtt a Szállás.hu árbevétele tavaly
 
				Tavaly 30,9 százalékkal, 3,4 milliárd forintra nőtt a Szállás.hu online szállásfoglaló oldal árbevétele az előző évhez képest - közölte a cég az MTI-vel csütörtökön.
A belföldi turizmus idén 7-10 százalékot nőhet az előrejelzésük szerint.
	A Szállás.hu által közvetített forgalom elérte a 23,5 milliárd forintot, míg 2016-ban 16 milliárd forintot tett ki. A cég 2017-ben 882 ezer vendégéjszakát adott el, külföldről származó árbevételét pedig közel 50 százalékkal növelte. A külpiaci növekedésben jelentős szerepet játszottak az akvizíciók is - közölte Szigetvári József ügyvezető, hozzátéve: tavaly a dolgozóik létszámát 20 százalékkal növelték, már 110 embert foglalkoztatnak.
	
	Az oldalon foglalható szálláshelyek száma elérte a 257 ezret, ami közel 20 százalékos bővülés 2016-hoz viszonyítva.
	
	Az adataik szerint minden 4. internetező az oldalon választja ki belföldi úti célját, és több mint 700 ezer vendégértékelés található már az oldalon, ahol közel 10 ezer magyarországi szálláshely foglalható azonnali visszaigazolással.
	
	A Szállas.hu csoport 2014-ben első, 2015-ben pedig a 3. helyen végzett a Deloitte Fast 50 - a régió leggyorsabban fejlődő technológiai vállalatainak - versenyében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
