Hírek
2017. Május 07. 16:29, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két autó és egy kisteher ütközött - Ketten meghaltak Herceghalomnál
Ketten meghaltak abban a balesetben, amelyben két személygépkocsi és egy kisteherautó ütközött Herceghalom térségében vasárnap délelőtt - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, hogy a baleset a 102-es főút Zsámbék és Herceghalom közötti szakaszán történt.
Az egyik gépjárműben utazó ember súlyosan megsérült és beszorult a gépkocsiba, őt mentőhelikopterrel szállították kórházba. A másik személyautó két utasa a helyszínen életét vesztette.
A rendőrségi helyszínelés idején a környéken útlezárásra lehet számítani.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
