Hírek
2016. Február 10. 13:33, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Influenza: egyre több helyen lép életbe a látogatási tilalom
Tovább bővült azon kórházak köre, amelyekben az influenzás megbetegedések miatt tilos lesz a látogatás; Fejér megye valamennyi gyógyintézményében megtiltják a betegek felkeresését.
Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) szerdán közzétett, frissített listája szerint péntektől tilos a látogatás a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórházban (Székesfehérvár), a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézetben, a kincsesbányai Platán Ápolási Intézetben, a csákvári Florena Ápolási Intézetben, a Magyarországi Református Egyház Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió Ráckeresztúri Drogterápiás Otthonában és a Kulcsi Mozgásszervi Rehabilitációs Központban.
Továbbra is részleges látogatási tilalom van érvényben a balassagyarmati Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet gyermekosztályán, szülészeti-nőgyógyászati osztályán, valamint újszülöttrészlegén, és a Mátrai Gyógyintézet (Mátraháza) valamennyi osztályán és részlegén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
