Hírek
2018. November 17. 18:49, szombat |
				Belföld				
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
				
				Holland embercsempészt fogtak el Röszkén
 
				Tizenöt iraki határsértőt próbált Magyarországra juttatni gépjárműve rakterében egy holland férfi szombaton Röszkénél, a sofőr ellen embercsempészés bűntette miatt indult eljárás
	- tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Szabó Szilvia közölte, a német rendszámú mikrobusszal érkező férfi szombat reggel jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen.
	
	A rendőrök a jármű ellenőrzése során a raktérben tizenöt - magát iraki állampolgárnak valló - határsértőt találtak - tudatta a százados.
	
	A jármű vezetőjét őrizetbe vették, ellene embercsempészés miatt indult eljárás. Az illegális migránsokat a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
	
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
