Hírek
2013. Február 05. 09:43, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Halálos közúti baleset történt Székesfehérváron

Egy ember meghalt, további öt megsérült egy kedd reggeli székesfehérvári balesetben – közölte a katasztrófavédelem és a rendőrség az MTI-vel.
Szabó-Bisztricz Anett, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy két személyautó és egy mikrobusz ütközött a Sárkeresztúri úton.
Németh-Kész Mónika, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetben egy 57 éves férfi a helyszínen meghalt. Öten könnyebben megsérültek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:39, szombat | Sport
Magyar-svéd - Kétgólos vereség
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.
2025. Június 07. 09:33, szombat | Sport
Magyar-svéd - Rossi: nehéz kikerülni ebből a negatív spirálból
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott ismét a helyzetkihasználásban maradt el a riválisától a svédektől pénteken elszenvedett 2-0-s vereség alkalmával.
2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen
Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.