Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2017. December 25. 08:43, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Gázömlés miatt több lakóházat kiürítettek Szolnok-Szandaszőlősön

Gázömlés miatt több lakóházat kiürítettek Szolnok-Szandaszőlősön

Gázömlés miatt ideiglenesen 42 embernek el kellett hagynia az otthonát Szolnok-Szandaszőlősön, miután egy gáz- és egy vízcső is eltörött a Kis János utcában

- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel hétfőn reggel. A környéket százötven méter sugarú körzetben kiürítették, az intézkedés huszonhat ingatlant érint.

A szolnoki hivatásos tűzoltók és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat szakemberei a helyszínen vannak, ahova a gázszolgáltató munkatársa is megérkezett - tette hozzá az OKF.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld

Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket

Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket

2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld

Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével

Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.