Hírek
2017. Május 31. 07:20, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy kocsikat szállító tréler az M5-ösön
Felborult egy gépkocsit szállító tréler szerda reggel az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán, a 93-as kilométernél, útzár van érvényben - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.
A balesetben az elsődleges információink szerint senki nem sérült meg, a jármű két gépkocsit szállított.
A műszaki mentés idejére az autópálya érintett szakaszának országhatár felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták.
A police.hu portálon olvasható tájékoztatás szerint Szeged irányában a rendőrök Kecskemét dél csomópontnál leterelik az autópálya forgalmát, az autósok Kiskunfélegyháza észak csomópontnál tudnak visszatérni a sztrádára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
