Hírek
2020. Május 17. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Emberölés miatt nyomoz a rendőrség egy süttői lakástűz ügyében
Emberölés miatt indított nyomozást a rendőrség egy szombat hajnali, süttői lakástűz ügyében, amelyben két ember meghalt - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták: szombaton hajnali egy óra körül keletkezett tűz egy süttői családi házban. Az épületből egy 26 éves férfinek sikerült kimenekülnie - őt később a mentők kórházba vitték - egy 30 éves nő és egy 41 éves férfi azonban életét vesztette.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapjának tájékoztatása szerint a süttői Táncsics Mihály utca egyik, mintegy száz négyzetméter alapterületű családi házának alsó szintjén két helyiség égett, a padlástérre nem terjedtek át a lángok. Feltehetően robbanás is történt a házban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
