Hírek
2016. Március 30. 07:40, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dühöngő lövöldözőt fogtak Szolnokon

Dühöngő, késsel hadonászó és lövöldöző férfit fogott el a rendőrség kedden este Szolnokon - közölte a police.hu-n a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.
A tájékoztatás szerint, a 34 éves férfi egy szolnoki sörözőben őrjöngött. Hangoskodni, kiabálni kezdett, felborogatta az udvaron elhelyezett sörpadokat és elővette kését, amelyet az egyik asztalba vágott. Eközben saját kezét is megvágta.
Végül egy gáz-riasztó fegyverrel a levegőbe lőtt, majd elhagyta a sörözőt.
A rendőrök rövid időn belül azonosították és elfogták a dühöngőt, majd kórházi ellátását követően előállították a Szolnoki Rendőrkapitányságra. Ellene garázdaság megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást. A férfi beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Nobel-díj a magyaroknak jogcím a létezésre
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Hasznos és gyakorlati információkat ad a NAV a háromgyermekes anyák adókedvezményének érvényesítéséhez
2025. Október 11. 06:00, szombat | Belföld
Ingatlan.com: szeptemberben felgyorsult a lakásárak emelkedése
Szeptemberben folytatódott a lakásárak emelkedése, országosan 2,7 százalékkal, Budapesten pedig 2,6 százalékkal nőttek az árak az előző hónaphoz képest az augusztusi 1,2, illetve 1,4 százalékos havi drágulást követően