Hírek
2019. Május 30. 18:35, csütörtök |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Dobogós helyen a Salzburgringen

Május utolsó hétvégéjén került megrendezésre a Swift Cup Europe második fordulója a Salzburgringen. Nagy Benjáminnal beszélgettem a versenyről.
Követve az eseményeket elég hektikus versenyen vagy túl. Megosztanád velünk a hétvége eseményeit, tapasztalatait?
- A Swift Cup Europe második fordulóján a Covadonga Motorsport színeiben vettem részt.
Az időmérő edzésen, a harmadik helyen végeztem, így az első futamban onnan indultam. Ugyan a rajtnál veszítettem pár pozíciót, végül azonban egy nagyon jó versenyen, nagy csaták árán meg tudtam tartani a harmadik helyet.
A második futamban nem volt mellettem a szerencse. Egy technikai hiba miatt nem ment úgy az autóm, mint szokott. Így csak a nyolcadik helyen értem célba.
Hogyan értékeled a teljesítményeteket?
- Szerintem vegyes hévégét zártunk, voltunk fent is és lent is.
Legközelebb hol, milyen bajnokságban indulsz és milyen autóval?
- A Swift Cup Europe bajnokságban indulok legközelebb is, a Suzuki 1.6 kategóriában a Hungaroringen. Reméljük, több szerencsénk lesz!
Partnereink: Fémalk Fémöntészeti és Alkatrészgyártó Zrt., TRITON Security Kft., Royal Safe Kft., MNASZ Tehetség Gondozó Program.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 07. 07:39, kedd | Sport
Magyar-örmény - A sérült Dibusz helyén Demjén a keretben
Dibusz Dénes sérülés miatt nem csatlakozik az örmények és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.
2025. Október 06. 07:23, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Döntetlen a Ferencváros-Paks rangadón
A címvédő Ferencváros 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a kupagyőztes Paks ellen a labdarúgó Fizz Liga kilencedik fordulójának vasárnapi rangadóján.
2025. Október 03. 07:12, péntek | Sport
Győzött a Ferencváros az Európa Ligában
A magyar bajnoki címvédő Ferencváros Varga Barnabás góljával 1-0-ra nyert a belga Genk vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti második fordulós mérkőzésén.
2025. Október 03. 06:59, péntek | Sport
Férfi kézilabda klub-vb - Ezüstérmes a Veszprém
A Veszprém ezüstérmet szerzett az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságon, mivel kétszeri hosszabbítás után 31-30-ra elveszítette a Barcelona elleni, csütörtöki döntőt.