Hírek
2018. Március 19. 17:05, hétfő |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Derékmelegító marihuánából
Több mint fél kilogramm marihuánát talált a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség kutyavezetője egy szerb állampolgárságú férfinél Röszkén. A gyanúsított a derekára rögzítette a kábítószert.
A 36 éves férfi március 19-én 1 óra körül egy autóbusz utasaként akart az ország területére lépni a Röszke Autópálya-határátkelőhelyen. Az ellenőrzés során nála a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség kutyavezetője kábítószergyanús növényi törmeléket talált. A feltételezett elkövető a több mint fél kilogrammos csomagot a derekára rögzítette. Az abból vett mintán a gyorsteszt marihuánára pozitív eredményt jelzett.
A férfi ellen a Szegedi Rendőrkapitányságon kábítószer birtoklása miatt indult eljárás. A nyomozók a feltételezett elkövetőt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tesznek az előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
