Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2012. Január 23. 15:34, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

Csak a gázolaj árát csökkenti a MOL szerdától

Csak a gázolaj árát csökkenti a MOL szerdától

5 forinttal csökken a gázolaj ára szerdától, a Mol azonban a benzin árát változatlanul hagyja. A benzin literje így gyakorlatilag marad 408 forinton, a gázolaj ára azonban 428 forintra csökken.

A MOL múlt héten bruttó 4 és 6 forinttal emelte a 95-ös benzin, illetve a gázolaj árát, az akkor emeléssel mindkét üzemanyag ára új történelmi csúcsot ért el. Az ezt megelőző héten is emelte az üzemanyagárakat a MOL, akkor 10-10 forinttal. Az üzemanyagok az újév első napján a 2 százalékpontos áfa-emelés miatt is drágultak: a forgalmi adó 25-ről 27-százalékra növelése 6, illetve 7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj átlagárát a számítások szerint.

Címkék: üzemanyag, benzin, gázolaj, mol

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld

Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet

Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.

2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld

OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament

Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.

2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld

Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat

A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít