Hírek
2018. Január 15. 12:47, hétfő | PR
Beköltöztek az első lakók

Beköltöztek az első lakók a Jánosik és Társai Kft. által épített Jura Lakóparkba. A használatba vételi engedélyt még tavaly év végén megkapták. A lakásoknak több mint 50 százaléka már elkelt –
-tájékoztatott Jánosik Lajos, a cég tulajdonosa.
A száz százalékig magyar magántulajdonú cég saját beruházásként 1.5 millárd forintból hozta létre a 49 lakást magába foglaló mintaparkot. Azért lett mintapark a projekt, mivel a Jánosik Kft.-nek több évtizedes gyakorlata van az építőipari kivitelezésben, üzemeltetésben, parkgondozásban, s így nem hagyják magukra a beköltőzőket. Komplex szolgáltatást nyújtva gondoskodnak az ott élők kényelméről, az üzemeltetésről. A cég nem erre az egy projektre jött létre, így megbízható a hosszabb távú garanciák, szavatossági kötelezettségek teljesítésével, amely megoldás mintául szolgálhat más beruházásoknak is.
A Jura Lakópark Miskolc központjához közeli, mégis csendes, zöld területen létesült, a legkisebb lakás 60, a legnagyobb 110 négyzetméteres. Mivel országos és miskolci viszonylatban is a négyzetméter árak kedvezőek, ezért már befektetők is megjelentek a vásárlók körében.
Tervezéskor ügyeltek arra, hogy a kisebb alapterületű lakások is kényelmesen élhető teret kínáljanak az abban lakóknak. A tetőterekben 6 darab, minden kényelemmel, luxussal felszerelt penthouse otthonokat alakítottak ki.
A kivitelezés során, kiemelt szempont volt a környezettudatosság. A lakások energiaellátására takarékos, kis rezsiköltségű rendszert terveztek. A lakóparkba költözők biztonságáról zárt kert, mélygarázs és beléptetőrendszer gondoskodik. Az épületek teljesen akadálymentesítettek, liftekkel ellátottak. A gyerekes családoknak külön játszótér áll rendelkezésükre. A minta lakóparkba költözők igénybe vehetik a CSOK-ot, a kormány otthonteremtési akcióját.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 19. 14:10, kedd | PR
Fergeteges buli volt a Hidasi Bányásznapokon
A Bányásznap hosszú múltú hagyományra tekint vissza.
2023. Szeptember 13. 17:40, szerda | PR
Elkészült a Jánosik Kft. közreműködésével felújított miskolci Gyermekegészségügyi Központ.
A napokban ünnepélyes keretek között adták át a közel 3 milliárd forintból felújított miskolci Gyermekegészségügyi Központot -jelentette be Jánosik Lajos, a Jánosik és Társai Kft. tulajdonosa
2023. Szeptember 06. 16:35, szerda | PR
Színvonalas, piacképes képzések-VLS
Intézményünk, a VLS Oktatási Központ felnőttképzési tevékenységét 1988-ban kezdte, így az egyik legnagyobb múltra visszatekintő felnőttképzési intézmény.
2023. Szeptember 04. 20:47, hétfő | PR
Táplálkozási tanácsadó: a vitaminital nem csak a kánikulában jó megoldás
Magyarország szívében fekvő Akasztón ,Európában is egyedülálló technológiával felszerelt gyárban állítják elő a Power Fruit, Pro+, Pro+Vegi vitaminitalokat és az Absolute Live termékcsalád egyedi fejlesztésű sportitalait.