Hírek
2024. Január 19. 06:00, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Az orvosok még óvatosságra intenek Willi Orbánnal kapcsolatban
Marco Rose, az RB Leipzig labdarúgócsapatának vezetőedzője azt mondta, az orvosok és a fizioterapeuták még óvatosságra intik Willi Orbán visszatérésével kapcsolatban.
"Egyelőre még nem beszélhetünk arról, hogy mérkőzést játsszon. - fogalmazott a szakember a klub csütörtöki sajtótájékoztatóján. - Kedden, az edzésen számíthattunk rá a passzjátékban, aztán a szögletek gyakorlásánál is beszállt. Nagyon bízom benne. Ha odajön hozzám, és azt mondja, hogy készen áll a meccsekre, akkor beszélhetünk róla, hiszen ő a csapatkapitányunk. De egyelőre ott tartunk, hogy ha az orvosokat és a fizioterapeutákat kérdezem az állapotáról, akkor ők még óvatosságra intenek."
A magyar válogatott védőjének térde szeptemberben, a csehek elleni barátságos mérkőzésen sérült meg, azóta nem lépett pályára sem a klubjában, sem a nemzeti együttesben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
