Városlista
2025. szeptember 23, kedd - Tekla

Hírek

2017. Január 02. 11:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Áttörés éve lehet 2017 az ingatlanpiac szempontjából

Áttörés éve lehet 2017 az ingatlanpiac szempontjából

Az ingatlanpiac szempontjából 2017 az áttörés éve lehet, ugyanis több ezer új építésű lakás kerül majd a piacra, Budapest mellett Győrben, Székesfehérváron, Kecskeméten, Miskolcon és Debrecenben is

- mondta az Otthontérkép elemzője hétfőn az M1 aktuális csatornán. Mester Nándor hozzátette: a piacon megjelenő új lakások száma azonban eltörpül a valós igényekhez képest.

Az elemző közölte, hogy az Otthontérkép mérései szerint az új és a használt lakások árai is 2015-ben kezdtek el először emelkedni, ez a drágulás 2016 első négy hónapjában is folytatódott, nyár közepén a folyamat lelassult, majd a lakásárak év végén ismét emelkedtek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 23. 07:31, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon

Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.

2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld

Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron

2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld

Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart

A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.